whatsapp 530 955 19 88 Facebook Instagram    
TR | EN | FR
 
Doğal Taşlar Lamine Taşlar Kompozit MBI Görselleri
Zamana direnen doğa dostu taş kaplama Standartlara uygun estetik ürünlerKolay uygulanan, yüksek dayanımlı Prekast Kompozit Taş Kaplamalar MBI Uygulamaları
Medya

KOMO – SKG Sertifikalı Ürünleriyle Yapı Sektöründe Bir Öncü…
Yapı sektöründe KOMO – SKG sertifikalı ürünleri tercih ederek, performans ve bina kararnamesi gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etme ihtiyacına son verin…

Bir Armada Gorupe markası olan ARMSTONE, 2014 yılının son çeyreğinde mükemmel bir atılım yaparak, dünyanın önde gelen beton plak üreticisi MBI’ı Türkiye’ye getirdi. Doğal ve çevreci üretimi ile MBI markası aynı zamanda KOMO-SKG sertifikalı ürünleriyle, yapı sektöründe farklı bir pencere açıyor.

KOMO - SKG, bağımsız bir denetim firması olan SKG’nın dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı ürünlere verdiği bir sertifikadır. Bu ürünler, belirlenmiş olan koşullar sonucunda KOMO sertifikasıyla belgelendirilir.

Ürünlerin KOMO ürün belgesinde tarif edildiği gibi imal edildiğini ve ürün özelliklerinin yapı yönetmeliğine göre ve yapı uygulamalarında kullanımının uygun olduğunu ifade eden bir belgedir.

KOMO ürün sertifikasına sahip olan bir ürün, listelenen performans ve bina kararnamesi gereksinimlerini karşıladığını onaylayan önemli bir belgeye sahiptir.

Bu sayede ürünü satın almak isteyenler, ürünün gerekli standartları karşılayıp karşılamadığını kontrol etmek zorunda kalmaz. Satınalma sürecine hız ve netlik kazandırılmış olur.

Komo ürün sertifikası, üretilen ürünlerin standart üretim sürecinin ve seri üretim aşamalarının sürekli olarak denetlendiğini gösterir. Bu sayede ürün kalitesi uzun vadede sizlere garanti edilir.

© 2014 Armstone bir
Armada Groupe markasıdır.