whatsapp 530 955 19 88 Facebook Instagram    
TR | EN | FR
 
Doğal Taşlar Lamine Taşlar Kompozit MBI Görselleri
Zamana direnen doğa dostu taş kaplama Standartlara uygun estetik ürünlerKolay uygulanan, yüksek dayanımlı Prekast Kompozit Taş Kaplamalar MBI Uygulamaları
Medya

ARMADA Groupe®, Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı BATIMAT Paris 2019’a Katıldı

İnşaat endüstrisinin kapılarını dünyaya açan ve sektör profesyonellerinin en büyük buluşma noktası BATIMAT Paris 2019, 4 - 8 Kasım tarihleri aralığında Fransa’nın Paris şehrinde gerçekleşti.

Haberin devamı
ARMADA GROUPE®, 25. Yılında 2019 İstanbul YAPI Fuarı’nda Sektör Profesyonelleri ile Buluştu

ARMADA Groupe®, bu yıl 42. kez düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından mimarları, endüstri uzmanlarını ve sektör temsilcilerini bir araya getiren 2019 İstanbul YAPI Fuarı’na katıldı.

Haberin devamı
ARMADA Groupe® Avusturalya’nın En Büyük Fuarı Sydney Build 2019’a Katıldı

Avustralya’nın en büyük inşaat fuarı Sydney Build 2019’a katılan ARMADA Groupe®, C-95 no’lu stantta sergilediği SUPPORT® ve SurPlot® Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri ürünleri ile fuarın ilgi odağı oldu.

Haberin devamı
ARMADA Groupe®, BAU 2019 Yapı ve İnşaat Fuarı’na Katıldı

İnşaat sektörünün en prestijli fuarı olan BAU 2019’a katılan ARMADA Groupe, sert zemin döşeme sistemleri ile fuar ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Haberin devamı
MBI ve Armstone® İşbirliği ile Estetik Yaşam Alanlarına Mükemmel Dokunuş…
Bir Armada Groupe® markası olan Armstone; sektördeki tecrübesi ve güvencesini, yüksek teknolojiye sahip, MBI ürünleriyle birleştirerek eşsiz projelerde yerini almaya başladı.
Haberin devamı
KOMO – SKG Sertifikalı Ürünleriyle Yapı Sektöründe Bir Öncü…
Yapı sektöründe KOMO – SKG sertifikalı ürünleri tercih ederek, performans ve bina kararnamesi gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etme ihtiyacına son verin…
Haberin devamı
© 2014 Armstone bir
Armada Groupe markasıdır.