whatsapp 530 955 19 88 Facebook Instagram    
TR | EN | FR
 
Doğal Taşlar Lamine Taşlar Kompozit MBI Görselleri
Zamana direnen doğa dostu taş kaplama Standartlara uygun estetik ürünlerKolay uygulanan, yüksek dayanımlı Prekast Kompozit Taş Kaplamalar MBI Uygulamaları
Kurumsal

Firma Profili
Firmamız 1994 yılında yalıtım alanında hizmet vermek için kurulmuştur. Deneyimli kadrosu ve teknolojik alt yapısı ile geçmişten günümüze birçok ürün grubunu tek bir şemsiye altında toplamıştır. Müşteri odaklı felsefesi ile uzun yıllar boyunca güvene dayanan iş birlikteliğini başarı ile yakalamıştır. Estetik-doğal görünüme sahip fonksiyonel ve doğa dostu alanlar yaratılması temel misyonumuzu oluşturmaktadır.
Yurt içi ve yurt dışı satış ekibi ile birçok ülkeye satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunarak bayilikler oluşturmakta olan firmamız, her geçen gün daha da büyümekte ve alanında yüksek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Armstone sunduğu ürün kalitesi ve konusunda uzman kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirilen birçok mimari projede yer almıştır. Özellikle alışveriş-kültür merkezleri, eğitim kurumları, oteller, konut ve ofis projelerinde Armstone ürünleri tercih edilmektedir. Amacı, doğa dostu bir hizmet kültürünü yapılarda ölümsüzleştirmek olan Armstone; sektörün ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.
Armstone; dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de ürün garantilerinin yanı sıra, müşterilerine memnuniyet garantisi sunmaya devam edecektir. Satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak ve bu konularda en iyi hizmeti vermek Armstone’u aranan marka haline getirmiştir.
Dış mekânlar için sunduğu çok çeşitli ürünler olan kumlamalı, cilalı, fırçalı; doğal, kompozit ve karo taşlar ile her projede en iyi çözüm Armstone tarafından kolaylıkla sağlanmaktadır.

Vizyonumuz
Çevreye son derece duyarlı, yeni teknolojilerle ürettiğimiz ürünlerle müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak Türkiye’de ve yurtdışında yer aldığımız projeler ile lider ve aranan bir marka olmaktır.

Misyonumuz
Tüm paydaşlarının çıkarlarını gözeten, topluma faydalı ve sürdürülebilir işler yaparak toplum bilinci oluşturan bir şirket olmak.

Temel Değerler
Hesap Verebilirlik: Yaptığımız tüm işlerde ve yer aldığımız tüm projelerde, paydaşlarımıza hesap verebilmeyi taahhüt etmekteyiz.

Kalite Yönetimi ve Yenilikçi Olma: Ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden, yeni teknolojileri takip ederek, sürekli güncel kalmayı ve kendimizi yenilemeyi hedefleriz. 

Takım Ruhu: Çalışanlarımızla bir bütün olarak hareket etmekte ve ortak başarı için çalışmaktayız. 

Topluma Faydalı Kurum Olmak:
 Topluma faydalı işler yaparak, çevreye ve kültüre duyarlı bir kurum kültürü oluşturmak.
© 2014 Armstone bir
Armada Groupe markasıdır.